Luce-08408/03/30 - FIX Multiple
Zobraziť celú sadu
Sada obsahuje aj ďalšie produkty
Parametre:
| Farba | čierna |
| Materiál | kov |
| Objímka | E27 |
| Napätie | 230 V |
| IP krytie | 20 |
| Dĺžka | 750 mm |
| Šírka | 80 mm |
| Výška | 1125 mm |
| Vrátane zdroja | |
| Žiarovka nie je súčasťou svietidla. | |
| Svietidlá na úsporné žiarovky | |
Sklad dodávateľ 42 ks, dodanie 9-15 prac. dní
Supercena
37,25 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 48,35 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 48,35 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
