Sch-LI233520-- - Svítidlo DASAR LED HV,kruhové,nerez 316,6W,3000K,230V,IP67
Zobraziť celú sadu
Sada obsahuje aj ďalšie produkty
Parametre:
| Farba | nerez |
| Farba svetla | 3000 K |
| Napätie | 220 V |
| výkon | 6 W |
| IP krytie | 67 |
| Dĺžka | 94 mm |
| Šírka | 92 mm |
| Výška | 92 mm |
| Priemer | 92 mm |
| Svetelný tok | 360 lm |
| Životnosť LED | 25000 h |
| Vyžarovací uhol | 40 ° |
| Vrátane zdroja | |
| Index podania farieb | CRI/Ra 80 |
| Výrobca | Schrack technik GmbH |
Na stiahnutie:
Katalógový list
Dodanie 3-21 dní - upresníme
Supercena
199,00 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 255,10 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 255,10 €
Akcia - opýtajte sa na individuálnu cenu za viac kusov!
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
