Rab-72017 - Felipe + Alatar
Zobraziť celú sadu
Sada obsahuje aj ďalšie produkty
Parametre:
| Farba | matná čierna |
| Materiál | kov |
| Objímka | E27 |
| Napätie | 230 V |
| výkon | 1x40 W |
| IP krytie | 20 |
| Výška | 1500 mm |
| Priemer | 400 mm |
| Žiarovka nie je súčasťou svietidla. | |
| Záruka | 5 rokov |
| Výrobca | Rábalux Világítástechnika Zrt. |
| Svietidlá na úsporné žiarovky | |
Na stiahnutie:
Návod
Teraz vypredané - termín na vyžiadanie
Supercena
30,25 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 38,75 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 38,75 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
