Tri-412400132 - Marley Trio lampen
Zobraziť celú sadu
Sada obsahuje aj ďalšie produkty
Parametre:
| S vypínačom | |
| Farba | matná čierna |
| Materiál | kov |
| Objímka | GU10 |
| Napätie | 230 V |
| výkon | 1x5 W |
| IP krytie | 20 |
| Šírka | 230 mm |
| Výška | 1510 mm |
| Hĺbka | 390 mm |
| Žiarovka nie je súčasťou svietidla. | |
| Záruka | 5 rokov |
| Svietidlá na úsporné žiarovky | |
Sklad dodávateľ 1225 ks, dodanie 20. prac. dní
Supercena do 31.5.2026
48,55 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 70,35 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 70,35 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
