Tri-411400232 - Burton Trio 3
Zobraziť celú sadu
Sada obsahuje aj ďalšie produkty
Parametre:
| S vypínačom | |
| Farba | matná čierna |
| Materiál | kov / textil |
| Objímka | E27 |
| Patice | E14,E27 |
| Barva | Černá rohož |
| Napätie | 230 V |
| výkon | 1x60W+1x40 W |
| IP krytie | 20 |
| Výška | 1740 mm |
| Priemer | 450 mm |
| Žiarovka nie je súčasťou svietidla. | |
| Záruka | 5 rokov |
| Svietidlá na úsporné žiarovky | |
Sklad dodávateľ 169 ks, dodanie 20. prac. dní
Supercena do 31.5.2026
162,15 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 235,00 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 235,00 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
