Tri-310890108 - Chiron
Zobraziť celú sadu
Sada obsahuje aj ďalšie produkty
Parametre:
| Farba | matná čierna / matná mosadz |
| Materiál | hliník |
| Objímka | E27 |
| Napätie | 230 V |
| výkon | 1x40 W |
| IP krytie | 20 |
| Výška | 1500 mm |
| Priemer | 450 mm |
| Žiarovka nie je súčasťou svietidla. | |
| Záruka | 5 rokov |
| Svietidlá na úsporné žiarovky | |
Sklad dodávateľ 210 ks, dodanie 20. prac. dní
Supercena do 31.5.2026
121,80 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 176,55 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 176,55 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
