Tri-315900142 - Colino
Zobraziť celú sadu
Sada obsahuje aj ďalšie produkty
Parametre:
| Farba | prírodné |
| Materiál | kov / drevo |
| Objímka | E27 |
| Barva | Antracit |
| Napätie | 230 V |
| výkon | 1x40 W |
| IP krytie | 20 |
| Výška | 1500 mm |
| Priemer | 400 mm |
| Žiarovka nie je súčasťou svietidla. | |
| Záruka | 5 rokov |
| Svietidlá na úsporné žiarovky | |
Sklad dodávateľ 195 ks, dodanie 20. prac. dní
Supercena do 31.5.2026
113,30 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 164,20 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 164,20 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
