Egl-900169 - Seras 3
Zobraziť celú sadu
Sada obsahuje aj ďalšie produkty
LED žiarovky zdarma
|
Klasické bodové svietidlá vyrobené z ocele vo farbe kartáčovaná mosadz a zlatá. Výhodou týchto svietidiel je, že tienidlo je naklápacie, tým pádom si posvietite tam, kam práve potrebujete. Sú vhodné do obývacích izieb, spální, chodieb... Tieto svietidlá sú dodávané vrátane žiaroviek so závitom GU10. |
|
| Farba | zlatá / matná mosadz |
| Materiál | kov |
| Objímka | GU10 |
| Farba svetla | 3000 K |
| Napätie | 230 V |
| výkon | 1x3 W |
| IP krytie | 20 |
| Priemer | 100 mm |
| Svetelný tok | 250 lm |
| Vrátane zdroja | |
| Záruka | 2 roky |
| Výrobca | EGLO LEUCHTEN GMBH |
| Svietidlá na úsporné žiarovky | |
Májová akcia
Dodanie 4-7 prac. dnů
27,50 €
Akcia - požiadajte o individuálnu cenu !
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
