Rab-5245 - Fabian
Zobraziť celú sadu
Sada obsahuje aj ďalšie produkty
Parametre:
| S vypínačom | |
| Farba | buk / matná čierna |
| Materiál | kov / drevo |
| Objímka | E27 |
| Napätie | 230 V |
| výkon | 1x40 W |
| IP krytie | 20 |
| Šírka | 255 mm |
| Výška | 560 mm |
| Žiarovka nie je súčasťou svietidla. | |
| Záruka | 2 roky |
| Výrobca | Rábalux Világítástechnika Zrt. |
| Svietidlá na úsporné žiarovky | |
Na stiahnutie:
Návod
Sklad dodávateľ 465 ks, dodanie 3-11 dní
Supercena
44,90 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 57,60 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 57,60 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
