Azd-AZ4345 Rezia 2 (black) - Rezia
Zobraziť celú sadu
Sada obsahuje aj ďalšie produkty
Parametre:
| Farba | čierna |
| Materiál | hliník |
| Objímka | GU10 |
| Napätie | 230 V |
| výkon | 2x35 W |
| IP krytie | 54 |
| Šírka | 70 mm |
| Výška | 180 mm |
| Hĺbka | 85 mm |
| Žiarovka nie je súčasťou svietidla. | |
| Záruka | 3 roky |
| Výrobca | AZZARDO SP. Z O.O. |
| Svietidlá na úsporné žiarovky | |
Dodanie 4-14 dní
Supercena
26,30 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 35,55 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 35,55 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
