Azd-AZ4408 Sybilla 6 floor (gold) - Sybilla 3
Zobraziť celú sadu
Sada obsahuje aj ďalšie produkty
Parametre:
| S vypínačom | |
| Farba | zlatá |
| Materiál | kov / sklo |
| Objímka | G9 |
| Napätie | 230 V |
| výkon | 6x6 W |
| Šírka | 250 mm |
| Výška | 1520 mm |
| Žiarovka nie je súčasťou svietidla. | |
| Záruka | 3 roky |
| Výrobca | AZZARDO SP. Z O.O. |
| Možné osadiť úspornou žiarovkou | |
Dodanie 4-14 dní
Supercena
191,85 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 259,25 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 259,25 €
AKCIA: poštovné zadarmo
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
