Tkl-6062 - TKL - Tracer 6
Zobraziť celú sadu
Sada obsahuje aj ďalšie produkty
Parametre:
| Farba | čierna |
| Materiál | kov |
| Objímka | GX-53 (na úsporný zdroj) |
| Napätie | 230 V |
| výkon | 1x15 W |
| IP krytie | 20 |
| Výška | 115 mm |
| Hĺbka | 120 mm |
| Priemer | 80 mm |
| Energetická trieda svietidlá | A++ až A (zobraziť štítok) |
Toto svietidlo je u výrobcu nedostupné a nemožno ho už objednať.
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
