Tkl-6593 - Mona nature
Zobraziť celú sadu
Sada obsahuje aj ďalšie produkty
Parametre:
| Svítidla z kolekce MONA se vyznačují originálním designem. Jedná se o kombinaci látkových stínidel ve tvaru válců. Stropní svítidla z kolekce MONA se hodí do moderních i klasických interiérů. Jsou vynikající volbou do jídelny, ložnice, pracovny nebo pokoje pro mládež Lze je použít i ve veřejných prostorách. Při rozhodování o tomto modelu máme na výběr jednu barevnou variantu nebo kombinaci několika barev. Svítidla z kolekce MONA mohou mít tři, čtyři nebo pět světelných zdrojů . | |
| Farba | hnedá / biela |
| Materiál | kov |
| Objímka | E27 |
| Napätie | 230 V |
| výkon | 5x15 W |
| IP krytie | 20 |
| Dĺžka | 810 mm |
| Výška | 300 mm |
| Hĺbka | 470 mm |
| Žiarovka nie je súčasťou svietidla. | |
| Svietidlá na úsporné žiarovky | |
Toto svietidlo je u výrobcu nedostupné a nemožno ho už objednať.
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
