Lux-18412 - Canvas
Zobraziť celú sadu
Sada obsahuje aj ďalšie produkty
Parametre:
| Farba | biela |
| Materiál | kov / plast |
| Barva | MATT WHITE |
| Typ zdroje | LED |
| Farba svetla | 4000 K |
| Napätie | 230 V |
| výkon | 50 W |
| IP krytie | 20 |
| Šírka | 600 mm |
| Výška | 600 mm |
| Hĺbka | 125 mm |
| Svetelný tok | 3000 lm |
| Možnosť stmievania LED | ANO |
| Životnosť LED | 30000 h |
| Vyžarovací uhol | 120 ° |
| Žiarovka nie je súčasťou svietidla. | |
| Zdroj je integrovaný v svietidle - nemožno meniť | |
| Výrobca | LUXERA s.r.o. |
| Energetická trieda svietidlá | A++ až A (zobraziť štítok) |
Toto svietidlo je u výrobcu nedostupné a nemožno ho už objednať.
Akcia - pre viac kusov si vyžiadajte individuálnu cenu !
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
