Lux-48002 - Ebony L
Zobraziť celú sadu
Sada obsahuje aj ďalšie produkty
Parametre:
| Farba | chróm-lesklý / čierna |
| Materiál | oceľ / sklo |
| Objímka | G9 |
| Barva | CHROME-BLACK PAINTING/FROSTED |
| Napätie | 230 V |
| výkon | 33 W |
| IP krytie | 20 |
| Šírka | 60 mm |
| Výška | 1200 mm |
| Hĺbka | 60 mm |
| Priemer | 60 mm |
| Vrátane zdroja | |
| Žiarovka nie je súčasťou svietidla. | |
| Výrobca | LUXERA s.r.o. |
| Energetická trieda svietidlá | A++ až E (zobraziť štítok) |
| Možné osadiť úspornou žiarovkou | |
Skladom 1 ks - ihneď na odoslanie, ďalších 100 ks - sklad dodávateľ - 2-5 dní.
Výpredaj -20%
50,75 € 40,60 €
počet výpredajových kusov: 1
Akcia - pre viac kusov si vyžiadajte individuálnu cenu !
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
