Lux-61305 - Sakura LED
Zobraziť celú sadu
Sada obsahuje aj ďalšie produkty
Parametre:
| Farba | chróm-lesklý / biela |
| Materiál | hliník |
| Materiál | IRON/ALUMINUM/SILICONE |
| Typ zdroje | LED |
| výkon | 13.2 W |
| IP krytie | 20 |
| Šírka | 550 mm |
| Výška | 1200 mm |
| Hĺbka | 550 mm |
| Priemer | 550 mm |
| Svetelný tok | 6350 lm |
| Žiarovka nie je súčasťou svietidla. | |
| Zdroj je integrovaný v svietidle - nemožno meniť | |
| Výrobca | LUXERA s.r.o. |
| Energetická trieda svietidlá | A++ až A (zobraziť štítok) |
Sklad dodávateľ 5 ks, dodanie 2-5 dní
507,30 €
AKCIA: poštovné zadarmo
Akcia - pre viac kusov si vyžiadajte individuálnu cenu !
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
