Azd-AZ2879 Brant 2 Square IP44 (black) - Brant 2 IP 44
Zobraziť celú sadu
Sada obsahuje aj ďalšie produkty
Parametre:
| Farba | čierna |
| Materiál | kov / hliník |
| Objímka | GU10 |
| Napätie | 230 V |
| výkon | 50 W |
| IP krytie | 44 |
| Šírka | 180 mm |
| Výška | 95 mm |
| Hĺbka | 90 mm |
| Žiarovka nie je súčasťou svietidla. | |
| Záruka | 3 roky |
| Výrobca | AZZARDO SP. Z O.O. |
| Svietidlá na úsporné žiarovky | |
Dodanie 4-14 dní
Supercena
51,05 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 69 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 69 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
