Azd-AZ1228 Izza 4 (olive) - Izza 2
Zobraziť celú sadu
Sada obsahuje aj ďalšie produkty
Parametre:
| Farba | oliva |
| Materiál | kov / sklo |
| Objímka | E14 |
| Napätie | 230 V |
| výkon | 4x40 W |
| IP krytie | 20 |
| Dĺžka | 1070 mm |
| Výška | 1300 mm |
| Žiarovka nie je súčasťou svietidla. | |
| Záruka | 3 roky |
| Výrobca | AZZARDO SP. Z O.O. |
Dodanie 4-14 dní
Supercena
166,80 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 225,40 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 225,40 €
AKCIA: poštovné zadarmo
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
