Azd-AZ2937 Izza 3 (smoky) - Izza
Zobraziť celú sadu
Sada obsahuje aj ďalšie produkty
Parametre:
| Farba | dymová / oliva |
| Materiál | kov / sklo |
| Objímka | E14 |
| Napätie | 230 V |
| výkon | 50 W |
| IP krytie | 20 |
| Dĺžka | 1300 mm |
| Výška | 130 mm |
| Priemer | 800 mm |
| Žiarovka nie je súčasťou svietidla. | |
| Záruka | 3 roky |
| Výrobca | AZZARDO SP. Z O.O. |
Dodanie 4-14 dní
Supercena
172,75 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 233,45 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 233,45 €
AKCIA: poštovné zadarmo
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
