Rab-2224 - Caspar Rabalux
Zobraziť celú sadu
Sada obsahuje aj ďalšie produkty
RGB LED
| Farba | matná čierna |
| Materiál | plast |
| Objímka | E27 |
| Napätie | 230 V |
| výkon | 10x60 W |
| IP krytie | 20 |
| Šírka | 800 mm |
| Výška | 1000 mm |
| Žiarovka nie je súčasťou svietidla. | |
| Záruka | 5 rokov |
| Výrobca | Rábalux Világítástechnika Zrt. |
| Energetická trieda svietidlá | A++ až E (zobraziť štítok) |
| Svietidlá na úsporné žiarovky | |
Na stiahnutie:
Návod
Sklad dodávateľ 16 ks, dodanie 3-11 dní
Supercena
80,20 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 105,50 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 105,50 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
