Azd-AZ2318 Milo (white) - Milo Azzardo
Zobraziť celú sadu
Sada obsahuje aj ďalšie produkty
Parametre:
| Farba | biela |
| Materiál | kov / textil / akryl |
| Objímka | E27 |
| Napätie | 230 V |
| výkon | 60 W |
| IP krytie | 20 |
| Výška | 175 mm |
| Priemer | 500 mm |
| Záruka | 3 roky |
| Výrobca | AZZARDO SP. Z O.O. |
| Svietidlá na úsporné žiarovky | |
Dodanie 4-14 dní
Supercena
111,50 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 150,65 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 150,65 €
AKCIA: poštovné zadarmo
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
