Azd-AZ1447 Sisto 2 (white) - Sisto
Obrázok samostatného výrobku nie je k dispozícii.
Můžete si jej zobrazit pouze v sadě.
Zobraziť celú sadu
Můžete si jej zobrazit pouze v sadě.
Zobraziť celú sadu
Zobraziť celú sadu
Sada obsahuje aj ďalšie produkty
Parametre:
| Farba | biela / čierna |
| Materiál | kov / hliník |
| Objímka | GU10 |
| Typ žiarovky | ES111 |
| Napätie | 230 V |
| výkon | 2x50 W |
| Dĺžka | 355 mm |
| Šírka | 190 mm |
| Hĺbka | 50 mm |
| Montážny otvor | 305x160 mm |
| Žiarovka nie je súčasťou svietidla. | |
| Záruka | 3 roky |
| Výrobca | AZZARDO SP. Z O.O. |
| Svietidlá na úsporné žiarovky | |
Dodanie 4-14 dní
Supercena
57,70 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 78 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 78 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
