Egl-81635 - Zola + Ella
Zobraziť celú sadu
Sada obsahuje aj ďalšie produkty
Parametre:
| Materiál | sklo |
| Objímka | E27 |
| Napätie | 230 V |
| výkon | 1x60 W |
| Výška | 92 mm |
| Priemer | 200 mm |
| Záruka | 5 rokov |
| Výrobca | EGLO LEUCHTEN GMBH |
| Energetická trieda svietidlá | A++ až E (zobraziť štítok) |
Májová akcia
Dodanie 4-7 prac. dnů
19,75 €
Akcia - požiadajte o individuálnu cenu !
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
