Azd-AZ1716 Ivo (black) - Ivo
Obrázok samostatného výrobku nie je k dispozícii.
Můžete si jej zobrazit pouze v sadě.
Zobraziť celú sadu
Můžete si jej zobrazit pouze v sadě.
Zobraziť celú sadu
Zobraziť celú sadu
Sada obsahuje aj ďalšie produkty
Parametre:
| Farba | čierna |
| Materiál | kov / hliník |
| Objímka | GU10 |
| výkon | 1x50 W |
| IP krytie | 20 |
| Hĺbka | 37 mm |
| Priemer | 76 mm |
| Montážny otvor | Ø 64 mm |
| Žiarovka nie je súčasťou svietidla. | |
| Záruka | 3 roky |
| Výrobca | AZZARDO SP. Z O.O. |
| Svietidlá na úsporné žiarovky | |
Dodanie 4-14 dní
Supercena
8,90 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 12 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 12 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
