Nor-45780110 EIK 3-Spot GU10 - Eik
Zobraziť celú sadu
Sada obsahuje aj ďalšie produkty
Parametre:
| Diskrétní a praktické stropní svítidlo Nordlux Eik se třemi směrovatelnými bodovými světly ve třech barevných provedeních. | |
| Farba | čierna |
| Materiál | kov |
| Objímka | GU10 |
| Napätie | 230 V |
| výkon | 3x35 W |
| IP krytie | 20 |
| Dĺžka | 450 mm |
| Hĺbka | 150 mm |
| Žiarovka nie je súčasťou svietidla. | |
| Energetická trieda svietidlá | A++ až E (zobraziť štítok) |
| Svietidlá na úsporné žiarovky | |
Teraz vypredané - termín na vyžiadanie
Supercena
42,95 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 57,25 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 57,25 €
Dnes víkendová májová akcia
Klikni pre lepšiu cenu
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
