Lux-62402 8585032224751 - Polar
Zobraziť celú sadu
Sada obsahuje aj ďalšie produkty
Parametre:
| Farba | chróm-lesklý |
| Materiál | kov |
| Typ zdroje | LED |
| Napätie | 230 V |
| výkon | 90 W |
| IP krytie | 20 |
| Šírka | 500 mm |
| Výška | 1400 mm |
| Hĺbka | 500 mm |
| Priemer | 500 mm |
| Svetelný tok | 7200 lm |
| Žiarovka nie je súčasťou svietidla. | |
| Zdroj je integrovaný v svietidle - nemožno meniť | |
| Výrobca | LUXERA s.r.o. |
| Energetická trieda svietidlá | A++ až A (zobraziť štítok) |
Sklad dodávateľ 10 ks, dodanie 2-5 dní
424,40 €
AKCIA: poštovné zadarmo
Akcia - pre viac kusov si vyžiadajte individuálnu cenu !
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
