Lux-62415 8585032224645 - Knox
Zobraziť celú sadu
Sada obsahuje aj ďalšie produkty
Parametre:
| Farba | chróm-lesklý |
| Materiál | kov |
| Barva | CHROME-SILVER/CLEAR/CLEAR |
| Typ zdroje | LED |
| Napätie | 230 V |
| výkon | 5 W |
| IP krytie | 20 |
| Šírka | 380 mm |
| Výška | 1550 mm |
| Hĺbka | 380 mm |
| Priemer | 380 mm |
| Svetelný tok | 3120 lm |
| Žiarovka nie je súčasťou svietidla. | |
| Zdroj je integrovaný v svietidle - nemožno meniť | |
| Výrobca | LUXERA s.r.o. |
| Energetická trieda svietidlá | A++ až A (zobraziť štítok) |
Sklad dodávateľ 5 ks, dodanie 2-5 dní
239,05 €
AKCIA: poštovné zadarmo
Akcia - pre viac kusov si vyžiadajte individuálnu cenu !
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
