Lux-46063 8585032225017 - Stixx
Zobraziť celú sadu
Sada obsahuje aj ďalšie produkty
Parametre:
| Farba | strieborná |
| Materiál | hliník |
| Objímka | G9 |
| Napätie | 230 V |
| výkon | 33 W |
| IP krytie | 20 |
| Šírka | 160 mm |
| Výška | 130 mm |
| Hĺbka | 100 mm |
| Priemer | 160 mm |
| Vrátane zdroja | |
| Žiarovka nie je súčasťou svietidla. | |
| Výrobca | LUXERA s.r.o. |
| Energetická trieda svietidlá | A++ až E (zobraziť štítok) |
| Svietidlá na úsporné žiarovky | |
Toto svietidlo je u výrobcu nedostupné a nemožno ho už objednať.
Akcia - pre viac kusov si vyžiadajte individuálnu cenu !
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
