RL-R1198-24 excl.5xE14 - Country
Zobraziť celú sadu
Sada obsahuje aj ďalšie produkty
Parametre:
| Farba | hrdzavá |
| Materiál | kov / sklo |
| Objímka | E14 |
| Napätie | 230 V |
| výkon | 5x40 W |
| IP krytie | 20 |
| Výška | 1720.0 mm |
| Priemer | 550.0 mm |
| Žiarovka nie je súčasťou svietidla. | |
| Záruka | 5 rokov |
| Energetická trieda svietidlá | A++ až E (zobraziť štítok) |
| Svietidlá na úsporné žiarovky | |
Sklad dodávateľ 175 ks, dodanie 30 dnů
Supercena do 31.5.2026
69,55 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 100,80 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 100,80 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
