Tkl-1646 - Galaxy tkl
Zobraziť celú sadu
Sada obsahuje aj ďalšie produkty
Parametre:
| GALAXY Jedinečné a originální - přesně takové jsou všechny lampy z kolekce GALAXY. Objímka lampy umístěná v kovových koších různých zajímavých tvarů s přídavkem měděného prvku je mimořádnou ozdobou každé místnosti. Na výběr je široká škála modelů - od jednoduchých závěsných lamp, tzv. pavouků, čtyřnásobných závěsných svítidel, nástěnných lamp, plafonů a nočních lampiček. Hodí se do moderních i klasických obytných a komerčních prostor. Jsou dokonalým doplňkem, který nejen účinně osvětlí prostor, ale bude i originální dekorací. . | |
| Materiál rámu | Lakovaná ocel|Metalizovaný plast |
| Barva rámu | Černá|Měděná |
| Barva stínidla | BLACK |
| Počet světelných zdrojů | 4 |
| Zdroj světla | E27 |
| BARVA SVĚTLA | V závislosti na použité žárovce |
| Styl lampy | Moderní|Retro |
| STUPEŇ OCHRANY | IP20 |
| Třída ochrany | 1 třída ochrany |
| Typ svítidla | Stropní svítidlo|Závěsné svítidlo |
| ENERGETICKÁ TŘÍDA | A až G |
| DODÁVKY | 230V - 50Hz |
| Délka krabice | 400 mm |
| Šířka krabice | 400 mm |
| Výška boxu | 200 mm |
| Délka lampy | 700 mm |
| šířka lampy | 700 mm |
| výška lampy | 1300 mm |
| Čistá hmotnost svítidla | 1,7 kg |
| Hrubá hmotnost svítilny | 2 270 kg |
| Typ prohlášení CE/UKCA | Pevné svítidlo |
| Maximální výkon LED | max. 15W LED |
| Nastaviteľná výška | |
| Svietidlá na úsporné žiarovky | |
Sklad dodávateľ 16 ks, dodanie 4-7 prac. dnů
Supercena
82,20 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 96,75 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 96,75 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
