Arvid LED - Lampičky a lampy
Spoločné parametre pre všetky typy:
|
Lampička Arvid je vyrobená celá z plastu. Rameno lampy je tenké, hore zahnuté a zakončené štvorcovou hlavicou lampy so zaoblenými rohmi. Základňa zároveň slúži ako držiak na mobilný telefón a písacie potreby, takže lampa efektívne pomáha udržovať poriadok na pracovnom stole. Svieti neutrálnou bielou farbou - 5000K. |
|
| so stmievačom | |
| Materiál | plast |
| Farba svetla | 5000 K |
| Napätie | 5 V |
| výkon | LED 6 W |
| IP krytie | 20 |
| Výška | 370 mm |
| Hĺbka | 200 mm |
| Svetelný tok | 300 lm |
| Možnosť stmievania LED | ANO |
| Zdroj je integrovaný v svietidle - nemožno meniť | |
| Výrobca | Rábalux Világítástechnika Zrt. |
1. Rab-74244 detail výrobku
| Farba | zelená / biela |
| Záruka | 5 rokov |
| Energetická trieda svietidlá |
|
Na stiahnutie:
Návod
Sklad dodávateľ 50 ks, dodanie 3-11 dní
Supercena
16,00 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 20,55 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 20,55 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
2. Rab-74245 detail výrobku
| Farba | ružová / biela |
| Záruka | 5 rokov |
| Energetická trieda svietidlá |
|
Na stiahnutie:
Návod
Sklad dodávateľ 50 ks, dodanie 3-11 dní
Supercena
16,00 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 20,55 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 20,55 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
