Demir - Moderné svietidlá
Spoločné parametre pre všetky typy:
|
Moderné stropné LED svietidlá vyrobené z kovu a plastu v kombinácii čiernej, zlatej a bielej farby. Sú vhodné do obývacích izieb, predsiení a spální. LED zdroj je zabudovaný a nie je možné ho meniť. Svietidlá svietia neutrálnou bielou farbou. |
|
| Farba | čierna / zlatá / biela |
| Materiál | kov / plast |
| Farba svetla | 4000 K |
| Napätie | 230 V |
| IP krytie | 20 |
| Zdroj je integrovaný v svietidle - nemožno meniť | |
| Výrobca | Rábalux Világítástechnika Zrt. |
1. Rab-71396 detail výrobku
| výkon | LED 16 W |
| Dĺžka | 410 mm |
| Šírka | 130 mm |
| Hĺbka | 75 mm |
| Svetelný tok | 1200 lm |
| Záruka | 5 rokov |
| Energetická trieda svietidlá |
|
Na stiahnutie:
Návod
Sklad dodávateľ 45 ks, dodanie 3-11 dní
Supercena
25,70 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 32,95 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 32,95 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
2. Rab-71397 detail výrobku
| výkon | LED 8 W |
| Dĺžka | 400 mm |
| Šírka | 80 mm |
| Hĺbka | 50 mm |
| Svetelný tok | 840 lm |
| Záruka | 5 rokov |
| Energetická trieda svietidlá |
|
Na stiahnutie:
Návod
Sklad dodávateľ 35 ks, dodanie 3-11 dní
Supercena
22,45 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 28,80 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 28,80 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
3. Rab-71398 detail výrobku
| výkon | LED 24 W |
| Dĺžka | 550 mm |
| Šírka | 550 mm |
| Hĺbka | 75 mm |
| Svetelný tok | 1880 lm |
| Záruka | 5 rokov |
| Energetická trieda svietidlá |
|
Na stiahnutie:
Návod
Sklad dodávateľ 50 ks, dodanie 3-11 dní
Supercena
32,10 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 41,20 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 41,20 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
