SANGHAI 1xE27/60W, IP44,CHAIN,COPPER - Záhradné svietidlá
Pre-3065 detail výrobku
| Farba | čierna / meď |
| Materiál | kov / hliník / plast |
| Objímka | E27 |
| výkon | 60 W |
| Šírka | 248 mm |
| Výška | 1070 mm |
| Hĺbka | 248 mm |
| Žiarovka nie je súčasťou svietidla. | |
| Výrobca | LUXERA s.r.o. |
Dnešná akcia - 16% zľava bude odpočítaná v košíku
Teraz vypredané - termín na vyžiadanie
72,35 €
Akcia - pre viac kusov si vyžiadajte individuálnu cenu !
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
