SANGHAI 1xE27/60W,IP44,WALL UP,COPPER - Záhradné svietidlá
Pre-3047 detail výrobku
| Farba | čierna / meď |
| Materiál | kov / plast |
| Objímka | E27 |
| výkon | 60 W |
| Šírka | 260 mm |
| Výška | 400 mm |
| Hĺbka | 330 mm |
| Žiarovka nie je súčasťou svietidla. | |
| Výrobca | LUXERA s.r.o. |
Dnešná akcia - 16% zľava bude odpočítaná v košíku
Sklad dodávateľ 1 ks, dodanie 3-5 dní
60,95 €
Akcia - pre viac kusov si vyžiadajte individuálnu cenu !
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
