Sol-SL.1099 - Pendant lamp RING 3 black
Zobraziť celú sadu
Sada obsahuje aj ďalšie produkty
Parametre:
| Kruhové reflektory jsou ideální pro ty, kteří si cení moderního designu a možnosti vytvářet jedinečná aranžmá. Svítidla tohoto typu se skládají ze stropního držáku, který má v elegantních úchytech instalováno několik směrových světel. Velkou výhodou řady Ring je možnost individuálního nastavení každého světelného zdroje, takže lze osvětlit pouze vybrané části místnosti. Jedná se také o mimořádně zajímavou nabídku pro milovníky originálního stylu a moderních interiérových akcentů. | |
| Farba | čierna |
| Materiál | oceľ |
| Objímka | GU10 |
| Napätie | 220 V |
| výkon | 12 W |
| Typ lampy | Závěsná lampa |
| Rozměr stínidla | 6/30 cm |
| Rozměry podhledu | 45/5 cm |
| Síla tradiční žárovky | max. 40 W |
| Aktuální frekvence | 50-60Hz |
| Třída ochrany | I |
| Celková hmotnost v gramech | 3750 |
| Typ svítidla | Závěsné světlo 3 (bar) |
| Žiarovka nie je súčasťou svietidla. | |
| Záruka | 5 rokov |
| Výrobca | SOLLUX LIGHTING |
Teraz vypredané - termín na vyžiadanie
Supercena
103,25 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 134,05 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 134,05 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
